kontakty oddíly ke stažení historie Sauna
 

Oddíl Kulečníku


Oddíl Kulečníku

Kulečníkový klub Sokol Žižkov patří historicky mezi nejlepší v celé republice. Byl založen v roce 1970 jako jeden ze sportovních oddílů tělovýchovné jednoty SOKOLA ŽIŽKOV. Jsme registrovaným klubem Českomoravského billiardového svazu a účastníme se třech nejvyšších organizovaných soutěží.

V našich řadách jsou hráči, kteří dosáhli těch největších úspěchů na domácí, dokonce i na evropské scéně, jak v soutěžích jednotlivců, tak družstev, ale i úplní začátečníci, kteří mají chuť poznat krásy karambolového kulečníku.

 

Velmi rádi mezi sebou přijmeme nové zájemce všech věkových i výkonnostních úrovní o tuto interesantní hru. Nabízíme možnost tréninku na kvalitních závodních stolech, každoročně potažených suknem Simonis a herními koulemi značky Aramith. V případě zájmu nového člena také nabízíme možnost základů trénování se zkušeným hráčem. Více o zájmu stát se naším členem najdete zde.

Na našich webových stránkách najdete aktuální informace o průběhu všech zápasů našich týmů nebo úspěších našich jednotlivců, ale i aktuální zprávy z dění, jak na domácí, tak na světové scéně karambolového kulečníku.

Vše na http://karambolzizkov.g6.cz

Sokol Žižkov | 3. 4. 2014 | Zpět